تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

دستگاه تصفیه هوای فشرده ( تخلیه خودکار و دائمی)

با استفاده از دستگاه تصفیه هوا ، عمر و راندمان میکرو فیلترها و درایر، تجهیزات پنوماتیک و درایرهای جذبی و تبریدی، اکسیژن ساز و نیتروژن ساز به مراتب بیشتر شده و با نصب این دستگاه بعد از کمپرسور هوا مقدار زیادی از روغن و آب و ذرات جامد معلق در هوا گرفته شده و توسط تخلیه خودکار و دائمی درین می شود.

با توجه به کارکرد کمپرسورهای oil inject  وجود ذرات روغن در خطوط هوای فشرده امری اجتناب ناپذیر است. این ذرات روغن می تواند به المنت میکرو فیلترها، اواپراتور درایرهای تبریدی و درایرهای جذبی آسیب جدی برساند، ضمناً در دستگاههای اکسیژن ساز و نیتروژن ساز psa باعث از بین رفتن مواد داخل( زئولیت) یانها می شود، بنابراین برای برطرف کردن این مشکل که مستلزم صرف هزینه و وقت زیادی برای کارفرمایان می باشد و به جهت بالابردن کیفیت هوای فشرده از دستگاهی به نام تصفیه هوای فشرده قبل از میکرو فیلترها استفاده می شود.

طراحی دستگاه تصفیه هوای فشرده  به صورتی می باشد که طی دو مرحله ذرات روغن موجود در هوا را تا ۳ppm و ذرات جامد هوا را تا ۳ میکرون و رطوبت هوا را تا حد زیادی کاهش می دهدکه هوای خروجی از این دستگاه دارای کلاس ۳-۴-۳ می باشد.

 


نویسنده مطلب فرشید صالحی